naser.rezvani.70@gmail.com
09147479618
تماس با ما

بایگانی نوشته‌ها


آبکاری طلا

آبکاری طلا

آبکاری طلا در واقع روکش کردن یک قطعه طلا توسط طلا با روش الکترولیز است .گام اول ابکاری طلا ،نورد کردن طلا و تبدیل آن به قطعات ریز است تا به راحتی بتوان در تیزاب سلطانی حل کرد. بهترین ترکیب تیزاب سلطانی برای حل شدن این طلا ترکیب حجمی 1 به 3 اسیدنیتریک و اسیدهیدروکلریک است. بعد از حل شدن کامل طلا درون تیزاب سلطانی با استفاده از آمونیاک و افزایش ph تیزاب سلطانی به مقدار 12 از رسوب تمامی می‌توانید مطمین شوید. بعد از فیلتر کردن طلای رسوب شده ،به مرحله حل کردن طلا در محلول سیانیدی می‌رسیم،برای اینکار میتوانید از سیانید سدیم و یا سیانید پتاسیم استفاده کنید. برای حل شدن طلا در محلول سیانید وجود اکسیژن را فراموش نکنید، میتوانید در این مرحله از آب اکسیژنه استفاده کنید( نقش اساسی را مقدار اکسیژن دارد . استخراج به روش سیانور به کاراموزان در محیط کارگاهی و پکیج آموزش داده می‌شود09147479618). کل طلا در محلول سیانور حل شده و شما یک آب حاوی طلا دارید(رنگ محلول همان رنگ آب است)

راه اندازی و تجهیز کارگاه لیچینگ سیانور

راه اندازی و تجهیز کارگاه لیچینگ سیانور

تیم مجرب گلدگلد70000 آماده راه اندازی و تجهیز کارگاه استخراج فلزات گرانبها با استفاده از روش سیانور درسرتاسر کشور است. دوستان ما درکنار راه اندازی، آموزش و پشتیبانی شما عزیزان را نیز عهده دار هستیم. ما بر حسب بودجه و نیاز شما ،کارگاه را راه اندازی می‌کنیم. نگران محیط زیست نباشید، با آموزش ما هیچ سیانور ازادی وارد چرخه طبیعت نخواهد شد و شما میتوانید برای دریافت مجوزهای لازم اقدام کنید.

تست میزان نقره در سنگ

تست میزان نقره در سنگ

نقره از جمله فلزاتی هست به راحتی در اسید نیتریک داغ حل میشود، در قالکاری از این فلز در مرحله اخر فرایند استخراج در کوره ثابت استفاده میشود. به این صورت که 3 برابر مقدار طلای موجود در شمش حاوی سرب که از کوره دوار تخلیه شده است، نقره اضاف میشود تا طلا را در خود جمع کند. اما چرا 3 برابر ؟ به این دلیل که قرص حاوی  ترکیب طلا و نقره در اسید نیتریک به اصطلاح قالکارن باز شود و ضایعات طلا همراه با نقره در اسید نیتریک حل شود.

سخنی با کاربران
مطالب تخصصی در قالب پکیج آموزش آنلاین و حضوری به کاراموزها و علاقه مندان ارائه می‌شود.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...